IEŠKOME! Kėbulinio skyriaus serviso konsultanto (-ės)

DARBO POBŪDIS: -

- Profesionalus klientų aptarnavimas vietoje ir telefonu dėl kėbulinių darbų;
- Kėbulinių darbų užsakymų priėmimas, sąmatų sudarymas;
- Kėbulinių darbų procesų planavimas, valdymas, kontrolė;
- Bendradarbiavimas su tiekėjais ir draudimo kompanijomis.

Pageidaujamos savybės:

- Kėbulinio remonto darbų išmanymas;
- Darbo su klientais patirtis;
- Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas;
- Iniciatyvumas, pozityvumas, komunikabilumas;
- Gebėjimas dirbti kompiuteriu;
- Anglų /rusų kalbų mokėjimas (privalumas);
- Galiojantis B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes siūlome:

- Geras darbo sąlygas;
- Tobulėjimo galimybes.

Prisijunk prie mūsų komandos!
Savo CV su nuoroda „Kėbulinio skyriaus serviso konsultantas (-ė)“ siųskite el. paštu: personalas@moller.lt
Paraiškos pateikimo terminas: 2019 m liepos 20 d.

IEŠKOME! Automobilių pardavimo vadybininko (-ės)

- Aktyvus naujų ir naudotų automobilių pardavimas, produkto atstovavimas;
- Potencialių klientų paieška: verslo ryšių su potencialiais pirkėjais aktyvus inicijavimas, vystymas ir palaikymas;
- Pardavimo procesų vykdymas ir kontrolė;
- Pardavimo planų ruošimas ir rinkodaros veiksmų planavimas;
- Komercinių pasiūlymų rengimas, derybų vedimas ir sutarčių sudarymas;
- Informacijos rinkimas, struktūrizavimas, klasifikavimas ir ataskaitų rengimas;
- Klientų ir konkurentų elgesio automobilių pardavimo rinkoje analizavimas.

Reikalavimai:

- Aukštasis išsilavinimas/aukštesnysis išsilavinimas;
- Aktyvių pardavimų patirtis;
- Puikūs organizaciniai, derybiniai, komunikaciniai ir planavimo įgūdžiai;
- Gebėjimas dirbti savarankiškai ir prisiimti atsakomybę už rezultatus;
- Aktyvumas, iniciatyvumas, atsakingumas, stipri orientaciją į darbo rezultatą
- Puikus rusų ir anglų/ vokiečių kalbų mokėjimas, IT žinios;
- Vairavimo patirtis ir B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

- Patrauklias darbo sąlygas;
- Įdomų ir dinamišką darbą;
- Asmeninio bei profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
- Visas socialines garantijas.

Savo CV su nuoroda „Automobilių pardavimo vadybininkas (-ė) Alytuje“ siųskite el. paštu: personalas@moller.lt